Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

Telefonspynių montavimas daugiabučiams

Telefonspynių montavimas daugiabučiams
Teirautis

Montuojame naujas telefonspynes, remontuojame ir modernizuojame senas telefonspynes.

Montuojame naujas telefonspynes, remontuojame ir modernizuojame senas telefonspynes. Atliekame tokias paslaugas:  nauja telefonspynė su naujomis durimis (gaminame metalines laiptinės duris), nauja telefonspynė ant naujų durų(ne mūsų gamybos), nauja telefonspynė ant esamų senų durų (prieš montavimą, būtinai apžiūri mūsų vadybininkai), senos telefonspynės modernizavimas (įrengiama elektroninių raktų sistema su elektromagnetine spyna), senų telefonspynių remontas.


  • Telefonspynės komplektas 1 laiptinei su įrengimo darbais:

Komplektą sudaro elektromagnetinė spyna, antivandalinė telefonspynė DD5100, metalinis išėjimo mygtukas su pašvietimu.

DD5100 – tai naujausia, šiuolaikinė, aukšto apsaugos lygio skaitmeninė telefonspynė pagaminta UAB ,,Digitalas“, iškvietimo skydelis iš nerūdijančio plieno, atsparus išorės veiksniams bei vandalų smūgiams, specialiai pritaikyta daugiabučiams namams, su šviečiančia klaviatūra, galimybė atidaryti surinkus kodą.

Pasikalbėjimo ragelis (montavimas telefonspynės įrengimo metu) – 25 Eur

Pasikalbėjimo ragelis (papildomas montavimas, po telefonspynės įrengimo) – 35 Eur

Elektroninis raktas – 3 Eur


Padaugėjo atvejų kai pašalinės įmonės prisistato UAB ”DIGITALAS” vardu. Pagal mūsų sąmatas montuojama prastos kokybės įranga, o darbus atlieka laikinai samdomi montuotojai. Pranešame, kad mūsų įmonė dirba be subrangovų, priešingu atveju apie tai patys informuojame užsakovą, dirbant darbuotojai dėvi specialiuosius drabužius su UAB “DIGITALAS” logotipais ir turi darbo pažymėjimus.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!

Kategorija: .

Telefonspynių montavimas daugiabučiams