Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

Praėjimo kontrolės sistemų įrengimas

Praėjimo kontrolės sistemų įrengimas
Teirautis
  • Dicode-30EM Kodinė klaviatūra

Praėjimo kontrolės sistemų montavimas su: kodine klaviatūra, atstuminių kortelių skaitytuvu, elektroniniais DALLAS raktais. Įrenginėjame autonominės sistemos arba su apskaita.

Mūsų įmonė montuoja praėjimo kontrolės sistemas, kurios gali būti pritaikytos: ofisams, parduotuvėms, degalinėms, įvairioms gamybinėms patalpoms, parkingams ir t.t. Šios sistemos apriboja nepageidaujamų asmenų patekimą į patalpą. Pastaruoju metu padažnėjus vagystėms iš mažų parduotuvių ir ofisų, kai vagys, niekeno nepastebėti greitai patenka į patalpą ir paima vertingus daiktus, labai išpopuliarėjo praėjimo kontrolės sistemos komplektuojamos su garso arba vaizdo telefonspynėmis, tokiu būdu, darbuotojai praeina pro duris su kodais arba atstuminėmis kortelėmis, o svečiai ir klientai, norėdami patekti į patalpą, paskambina per telefonspynę.

Galima montuoti sistemas su apskaita, kurios leidžia matyti programoje, kada, asmuo turintis kortelę, praėjo pro konkretų įėjimą ir apriboti to asmens patekimą pro konkrečias duris(arba turniketą), taip pat vesti darbo apskaitą(dienos, mėnesio arba pasirinkto laikotarpio). Sistemos su apskaita yra labai patogios didelėms įmonėms kontroliuoti darbuotojų darbo laiką ir apriboti įėjimą į konkrečias patalpas.

Praėjimas galimas tokiais būdais:

  1. Atstuminėmis kortelėmis(statomas atstuminių kortelių skaitytuvas).
  2. Kodais/atstuminėmis kortelėmis(statomas atstuminių kortelių skaitytuvas su kodine klaviatūra, viskas viename, arba tik kodinė klaviatūra).
  3. Elektroniniais raktais „DALLAS“(statomas el. raktų skaitytuvas su kontroleriu).

Prėjimo kontrolė gali būti:

  1. Be apskaitos(nieko nefiksuoja).
  2. Su apskaita(tik kortelinė sistema), ji būna dviejų rūšių:
  • Skaitytuvas turi išėjimą į kompiuterį, kuriame yra programa, fiksuojanti visus įėjimus/išėjimus(kas pasinaudojo(vardas pavardė) ir kada(laikas, data)). Šiai sistemai reikalingas pastoviai įjungtas kompiuteris(jeigu kompiuteris išjungtas, skaitytuvas veiks normaliai, tačiau programa, esanti kompiuteryje nieko nefiksuos). Programos pagalba galima apriboti įėjimo laiko parametrus.
  • Statomi skaitytuvai, kurie jungiasi prie koncentratoriaus, kuris dirba autonomiskai(jis pastoviai įjungtas, savyje kaupia visus duomenis, kuriuos, pajungus kompiuterį, galima persiųsti į kompiuterį). Kompiuteryje esančia programa galima keisti visus parametrus.

Praėjimo kontrolės montavimo kaina nustatoma apžiūrėjus objektą.

Taip pat, esant pageidavimui, pajungiame praėjimo kontrolę su audio/video telefonspynėmis. Tai yra labai patogu ofisams, į kuriuos daznai ateina klientai. Duris galima atidaryti vieno mygtuko paspaudimu.

Visos šios sistemos gali būti tiek vidaus sąlygoms tiek ir lauko sąligoms.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!

Kategorija: .

Praėjimo kontrolės sistemų įrengimas