Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

RTU5024 GSM valdymo modulis

RTU5024 GSM valdymo modulis
 • GSM modulis RTU5024 digitalas (1)

45,00 €

RTU5024 GSM valdymo modulis - tai elektroninis GSM valdiklis (GSM distancinis arba GSM nuotolinis valdymas) valdantys įrenginius GSM tinkle nuotoliniu būdu, nenaudojant interneto ir duomenų perdavimo.

GSM valdiklis RTU5024 gali būti sėkmingai naudojamas ne tik valdant užtvarą, bet ir atliekant kitas užduotis, kai būtina realizuoti nuotolinį valdymą ar įeigos kontrolę. Modulis bus naudingas, kai reikės automatizuoti mechaninį atidarymo ir uždarymo veiksmą, nuotolinį įjungimą ir išjungimą arba įdiegti praėjimo kontrolės sistemą.

Šis valdiklis gali būti jungiamas prie įvairiausių elektros (elektronikos) prietaisų. Naudodami RTU5024 galėsite saugiai, paprastai ir nemokamai valdyti įvažiavimo-išvažiavimo vartus (vartų automatiką) ir įėjimo duris ar kitus prietaisus be interneto. Tai idealus sprendimas namui (kotedžui) su automatiniais vartais.

 

Turime

RTU5024 GSM valdymo modulis – įrenginys turintis platų pritaikymo spektrą, lengvą naudojimą ir visas būtinas funkcines galimybes.                                                                                                                                                              APLE store Google playInstruction download

                                                                                                                                                                  Galimybės ir Privalumai                                                              

 • Nuotolinis įrenginio valdymas skambučiais (Skambučiai yra nemokami, įrenginys identifikuoja skambinančiojo numerį ir aktyvuoja komandą „ atmesti skambutį“)
 • Lengvas numerių įrašymas (programavimas) į atmintį
 • Nereikia distancinio valdymo pultelio (iki 200 registruotų vartotojų) ir interneto – tik telefonas
 • Lengvas programavimas ir pajungimas – nereikalauja specialių žinių
 • Išmaniojo telefono aplikacija visiškai supaprastina konfigūravimą ir valdymą
 • Vieną kartą sukonfigūravus nereikalauja jokios priežiūros
 • Tinka visų rūšių vartų automatikai, t.p. kitiems elektros įrenginiams
 • Ypač žema kaina

Techniniai duomenys

GSM dažnis 2G

Quad-band 850/900/1800/1900MHz

Dažnis 3/4G

-

Valdymas SMS

Taip

Valdymo atstumas

Neribotas, 2G GSM tinklo padengimo zonoje

Aplikacija telefonui

Taip, RTU5024

Abonentų skaičius

iki 200

Neautorizuoti abonentai

atmetimas

Darbo režimai

2 šviesos diodų indikacija

Išėjimai

NC/NO rėlinis sausas kontaktas, 3A/240VAC

Maitinimas

9~24VDC/2A

Energijos sąnaudos

12V Max. 50mA/Vid. 25mA/budėjimas 15mA

SIM kortelė

3V SIM Card (MiniSIM)

Antena

50Ω SMA jungtis

Darbinė temperatūra

-20~+60 °C

Aplinkos drėgmė

iki 90%

Baterija

3.7V/900mAh (įsigyjama atskirai)

Korpuso medžiaga

Aliuminis

Išoriniai matmenys

W102mm*D76mm*H27mm

Svoris

180 g

Įrenginio komplektacija:

 • GSM valdiklis RTU5024
 • GSM antena
 • Jungties adapteris 2 vnt.
 • Instrukcija EN

 

Additional Information

Svoris 0.3 kg
Išmatavimai 17 x 9.5 x 4 cm

Kodas: RTU5024 - Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!

Kategorijos: , , , .

Žymos: , , .

RTU5024 GSM valdymo modulis

RTU5024 kontroleris sukurtas taupiems ir tuo pačiu reikliems vartotojams, kuris modernizuos Jūsų kiemo vartų automatiką, garažo vartų automatiką, stumdomų bei varstomų vartų automatiką, užtvaro (šlagbaumo) sistemą naudojamą privatiems namams, kotedžams ir kitiems pastatams bei teritorijoms, realizuos įeigos kontrolės sprendimus arba patobulins namo ar ofiso šildymo, apšvietimo ir kitų įrenginių valdymą. Valdiklis teikia vartotojui visas būtinas šiam įrenginiui galimybes, paprastą konfigūravimą už ypač žemą kainą.

Pagrindiniai GSM modulio naudojimo užtvarui (šlagbaumui) pranašumai

1. Modulio pirkimo kaina yra daug mažesnė nei kiekvieno buto raktų pakabukų pirkimas ir programavimas (kai kurioms šeimoms reikės 2 raktų pakabukų), o jo priežiūra per metus bus nebrangi (perkant ir papildant SIM kortelę).

2. Paprastumas (nemokamas skambutis ir mobili programėlė). Norėdami atidaryti ir uždaryti barjerą, turite surinkti telefono numerį, įdiegtą GSM modulyje RTU5024, surinkus prietaiso telefono numerį Jūsų skambutis automatiškai identifikuojamas ir atmetamas bei atidaromas barjeras ar vartai. Taip pat galite įdiegti programą („GSM Gate Opener RTU5024“) ir per ją valdyti užtvarą.

3. Prieinamumas. Skirtingai nei distancinio valdymo pultelis (diapazonas nuo 50 metrų / vidutiniškai 150 metrų), GSM modulis neturi jokių apribojimų veikimo atstumui nuo užtvaros. Naudodami modulį RTU5024, Jūs galite atidaryti barjerą iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra GSM tinklas. Jei svečiai ateina pas Jus arba Jūs užsisakėte prekes su pristatymu, tiesiog paskambinkite į modulį arba atidarykite užtvarą naudodamiesi programa.

GSM modulis RTU5024 digitalas (5)

Atitinkantys GSM valdiklio pavadinimai: gsm vartų automatikos valdiklis, gsm automatinių vartų valdiklis, gsm vartų nuotolinis valdymas, gsm vartų automatika, nuotolinis gsm vartų valdiklis, gsm vartų modulis, GSM modulis arba GSM vartai