Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

Biometrinis terminalas ZKTeco U600

Biometrinis terminalas ZKTeco U600
  • HTB1_5NoXznuK1RkSmFPq6AuzFXaT

350,00 €

Biometrinis terminalas ZKTeco U600. Terminalas gali būti naudojamas praėjimo kontrolei, kai reikia apriboti žmonių patekimą į patalpas pro duris, turniketus, automatinius vartelius(dažniausiai naudojamas ofisuose, sandėliuose, įvairiose įstaigose) arba darbo laiko apskaitai fiksuoti(darbuotojai atėję į darbą ir išeinant iš darbo turi atsižymėti prie terminalo). Su terminalu pateikiama nemokamai profesionali, visame pasaulyje žinoma ir naudojama administracinė programinė įranga. Administratorius per programos pagalba gali prisijungęs prie terminalo per LAN tinklą arba per „Wi-Fi“ nuskaityti visus įvykius ir pamatyti laiką, kada darbuotojai atėjo į darbą ir išėjo, arba suvestines, kiek darbuotojai valandų buvo darbe už pasirinktą laikotarpį(diena, savaitė, mėnesis, pasirinktas laiko tarpas), taip pat suvesti naujus vartotojus, pakeisti vartotojų duomenis. Įrenginys turi pirštų antsapudų skaitytuvą, kortelių skaitytuvą, kodinę klavaviatūrą, todėl patekimas į patalpas galimas visais trimis būdais(pridėjus pirštų antspaudą prie skaitytuvo, priglaudus atstuminę kortelę/pakabuką prie skaitytuvo, surinkus individualų, priskirtą konkrečiam vartotojui, kodą).

Informacija apie pirštų antspaudus koduojami specialiu algoritmu ir nėra pilnai nuskaitomi/kopijuojami pirštų antspaudai, todėl šiuos įrenginius galima naudoti praėjimo kontrolės ir darbo laiko apskaitos sistemos poreikiams, nes yra patenkinamos visi asmens duomenų apsaugos keliami reikalavimai.

In stock

Biometrinis terminalas ZKTeco U600

Specifications:

Hardware Platform ZMM220 Multi-Medium Development Platform
Fingerprint Sensor ZK optical
Camera High Resolution Infrared Camera
Display 2.8″ TFT color screen
Face capacity 500(1:N)
Fingerprint capacity 1000
Card capacity 1000(optional)
Logs capacity 120,000
Algorithm Version Face 7.0 & ZK Finger 10.0
Access control interfaces for 3rd party electric lock, door sensor, exit button
Communication WIFI,USB
USB-HOST Yes
Time attendance Standard functions SMS, DLST, Scheduled-bell, Self-Service Query, Automatic Status Switch, T9 input,photo ID.
Optional functions RFID/MF card
Power supply 12V3A
Verification Speed 1 sec
Operating tempreture 1-45
Operating Humidity 20%-80%
Dimension(W*H*D) 101×175×82.5mm
Gross Weight 1kg

SKU: U600 - Need Help? Contact Us

Categories: , .

Biometrinis terminalas ZKTeco U600

UF600 veido atpažinimo terminalas

UF600 veido atpažinimo terminalas