Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-M1

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-M1
  • fr-m1

48,40 €

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-M1. Terminalas gali būti naudojamas praėjimo kontrolei, kai reikia apriboti žmonių patekimą į patalpas pro duris, turniketus, automatinius vartelius(dažniausiai naudojamas ofisuose, sandėliuose, įvairiose įstaigose) arba darbo laiko apskaitai fiksuoti(darbuotojai atėję į darbą ir išeinant iš darbo turi atsižymėti prie terminalo). Su terminalu pateikiama nemokamai profesionali, visame pasaulyje žinoma ir naudojama administracinė programinė įranga. Administratorius per programos pagalba gali prisijungęs prie terminalo per LAN tinklą arba per „Wi-Fi“ nuskaityti visus įvykius ir pamatyti laiką, kada darbuotojai atėjo į darbą ir išėjo, arba suvestines, kiek darbuotojai valandų buvo darbe už pasirinktą laikotarpį(diena, savaitė, mėnesis, pasirinktas laiko tarpas), taip pat suvesti naujus vartotojus, pakeisti vartotojų duomenis. Įrenginys turi pirštų antsapudų skaitytuvą, kortelių skaitytuvą, kodinę klavaviatūrą, todėl patekimas į patalpas galimas visais trimis būdais(pridėjus pirštų antspaudą prie skaitytuvo, priglaudus atstuminę kortelę/pakabuką prie skaitytuvo, surinkus individualų, priskirtą konkrečiam vartotojui, kodą).

Informacija apie pirštų antspaudus koduojami specialiu algoritmu ir nėra pilnai nuskaitomi/kopijuojami pirštų antspaudai, todėl šiuos įrenginius galima naudoti praėjimo kontrolės ir darbo laiko apskaitos sistemos poreikiams, nes yra patenkinamos visi asmens duomenų apsaugos keliami reikalavimai.

Techniniai duomenys:

Atpažinimo metodai: Piršto atspaudas, kortelė, slaptažodis
Piršto atspaudų talpa: 500
Kortelių talpa: 500
Slaptažodžių talpa: 500
Veikimo būdas: off-line
Atpažinimo greitis: ≤0.6s
FAR: ≤0.0001%
FRR: ≤0.01%
Išmatavimai: 170*65*32mm

Specification:

Fingerprint sensor High precision total reflection optic scanner
Fingerprint activation method Capacitive sensing
Fingerprint collecting area 16mm*14mm
Fingerprint capacity 500
Card capacity 500
Password 500 (Four digits)
Record capacity 100,000.
Verification Method Fingerprint, RFID card ,Keypad
Identification time < 1 second
Communication interface USB disk
1. Support U Disk Import and Export User Information(U Disk Fat32 Format).
2. Support U Disk Access Data(.TXT Document).
Electric lock Direct control
Relay DC 12V
Keypad With luminous
Alarm Against tampering, door unclosed & unauthorized opening, 1-call alarm signal output (other alarms can be customized)
Shell ABS
Operation temperature -15℃~65℃
Dimensions 170x65x32mm
Gross Weight 0.65kg
Applications SME, hotel, restaurant, real estate industry, government office, financial industry, educational and training institution

Kodas: FR-M1 - Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!

Kategorija: .