Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-F22

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-F22
  • fr-f22(1)

250,00 €

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-F22. Terminalas gali būti naudojamas praėjimo kontrolei, kai reikia apriboti žmonių patekimą į patalpas pro duris, turniketus, automatinius vartelius(dažniausiai naudojamas ofisuose, sandėliuose, įvairiose įstaigose) arba darbo laiko apskaitai fiksuoti(darbuotojai atėję į darbą ir išeinant iš darbo turi atsižymėti prie terminalo). Su terminalu pateikiama nemokamai profesionali, visame pasaulyje žinoma ir naudojama administracinė programinė įranga. Administratorius per programos pagalba gali prisijungęs prie terminalo per LAN tinklą arba per „Wi-Fi“ nuskaityti visus įvykius ir pamatyti laiką, kada darbuotojai atėjo į darbą ir išėjo, arba suvestines, kiek darbuotojai valandų buvo darbe už pasirinktą laikotarpį(diena, savaitė, mėnesis, pasirinktas laiko tarpas), taip pat suvesti naujus vartotojus, pakeisti vartotojų duomenis. Įrenginys turi pirštų antsapudų skaitytuvą, kortelių skaitytuvą, kodinę klavaviatūrą, todėl patekimas į patalpas galimas visais trimis būdais(pridėjus pirštų antspaudą prie skaitytuvo, priglaudus atstuminę kortelę/pakabuką prie skaitytuvo, surinkus individualų, priskirtą konkrečiam vartotojui, kodą).

Informacija apie pirštų antspaudus koduojami specialiu algoritmu ir nėra pilnai nuskaitomi/kopijuojami pirštų antspaudai, todėl šiuos įrenginius galima naudoti praėjimo kontrolės ir darbo laiko apskaitos sistemos poreikiams, nes yra patenkinamos visi asmens duomenų apsaugos keliami reikalavimai.

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-F22

Display 2.4-inch TFT LCD Color Screen
Fingerprint Capacity 3,000
Card Capacity 5000(Optional) ID or mifare card
Transaction Capacity 30,000
Sensor BioID Sensor/ SilkID Sensor (optional)
Algorithm Version ZKFinger VX10.0
Communication RS232/485, TCP/IP, USB-host,Wi-Fi
Access Control Interface 3rd Party Electric Lock, Door Sensor, Exit Button, Alarm
Wiegand Signal Input, Output
Aux. Input 1ea for linkage function
Functions DST, Automatic Status Switch, Record query, T9 input, 14 digit user ID, Anti-passback, Scheduled-Bell, Printer (Optional),ADMS(Optional)
Power Supply 12V DC,3A
Operating Temperature 0℃- 45℃
Operating Humidity 20%-80%
Dimension(LxWxH) 158.5×78.0x19.4mm
SDK and software Standalone SDK,ZKAccess3.5 software

Kodas: FR-F22 - Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!

Kategorijos: , .

Biometrinis terminalas ZKTeco FR-F22