Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

DD-5100 telefonspynė - 10-ies metų AKCIJA!

Švenčiame populiariausios DD-5100 telefonspynės 10-ties metų gyvavimo jubiliejų!

Tai Lietuviškas, CE sertifikuotas ir apdovanotas – UAB DIGITALas gaminys! Per 10 metų Lietuvoje ir užsienyje įrengta daugiau, kaip 10000 tokių domofonų, o šių telefonspynių vartotojų ratas skaičiuojamas šimtais tūkstančių. Kodėl DD-5100 užkariavo daugiabučių namų gyventojų pasitikėjimą? Patikimumas, atsparumas, funkcionalumas ir dizainas. Net praėjus metams jos neiššaukiantis dizainas lieka šiuolaikišku, skaitmeninė – visi įeigos moduliai integruoti viename bloke, o iškvietimo panelė ir elementai suprojektuoti bei pagaminti iš 2 mm nerūdijančio plieno ir atsižvelgiant į Lietuvos klimato sąlygas. Sistemoje integruotas nuotolinių kortelių ir elektroninių raktų skaitytuvas, PIN prieiga, dideliame displėjuje bet kokiu paros metu ryškiai matomas renkamas numeris, o, esant poreikiui telefonspynės bloke saugiai įmontuojama vaizdo kamera suteikia galimybę gyventojams visiškai kontroliuoti savo laiptinės įeigą.

Taigi, -

SKELBIAME DD-5100 telefonspynės – 10-ies metų AKCIJĄ: 10-mečio proga dovanojame 10% nuolaida telefonspynės sistemos įrengimui. Standartinio komplekto kaina su įrengimu – 440€, akcinė kaina – 396€.

Ir tai dar ne viskas! Užsisakykite telefonspynės įrengimą iki 2019 m. liepos 1 d. ir mes Jums padovanosime papildomai 20 elektroninių raktų, kurių vertė yra net 60 EURŲ!

Užsakymo metu Jums tereikės pasakyti vadybininkui DD-10 METŲ-AKCIJA ir iš karto Jums bus pritaikyta nuolaida.

DD-5100 galima montuoti garsinėje, vaizdinėje (video) arba mišrioje versijoje, pagal kurią dalis gyventojų naudojasi rageliais, likusi dalis monitoriais.

Peržiūrėti modifikacijas. . Įrengimas

Puiki proga sutaupyti ir įsirengti aukščiausio lygio telefonspynę savo laiptinėje už ypatingai gerą kainą.

Juk telefonspynė laiptinėje yra ne tik patogumas, bet ir padidintas Jūsų šeimos saugumas!

DD-5100 telefonspynė – 10-ies metų AKCIJA – Pasirūpinkime Jūsų bei Jūsų artimųjų žmonių saugumu kartu!