Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

Apie Mus

Apie UAB „DIGITALas“

UAB „DIGITALas“ vienintelis telefonspynių gamintojas ir didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų ir praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas Lietuvoje. UAB „DIGITALas“ atlieka telefonspynių pardavimą, montavimą ir techninį aptarnavimą daugiabučiuose bei privačiuose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose. Taip pat mūsų firma sėkmingai montuoja vaizdo stebėjimo bei praėjimo kontrolės sistemas mokykloms, valstybės institucijoms, ofisams ir kitoms patalpoms, kurioms norima apriboti praėjimą, užtikrinti nuolatinę kontrolę ar kitu būdu sustiprinti patalpų saugumą. Esant pageidavimui, pajungiame praėjimo kontrolę su audio/video telefonspynėmis. Tai yra labai patogu ofisams, į kuriuos dažnai ateina klientai. Duris galima atidaryti vieno mygtuko paspaudimu.

Nuo 2000 metų mūsų įmonė montuoja analogines ir skaitmenines telefonspynes, įėjimo kontrolės įrangą. Nuo 2003 liepos 4 dienos UAB „DIGITALas“ yra vienintelis įgaliotasis „Laskomex“ atstovas Lietuvoje. Bendrovės darbų apimtis ir techninis pajėgumas nuolat didėja. UAB ,,DIGITALas“ tebesivystanti įmonė, nuolat plečia savo veiklos sferas ir atvira bendradarbiavimui dalyvaujant valstybiniuose ir tarptautiniuose projektuose.

Bendradarbiaujame su Vilniaus miesto bendrijomis bei statybos firmomis. Nauji partneriai bei atsiveriančios galimybės labai išplėtė mūsų veiklą įvairiuose miesto rajonuose. UAB „DIGITALas“ jau įdiegė apie 3000 telefonspynių! Gyventojai pastebėjo, jog įrengus telefonspynes laiptinėse tapo saugiau, žymiai sumažėjo vagysčių, be to, šildymo sezono metu neprarandama šilumos dėl neuždarytų laiptinės durų.

Betarpiškai bendradarbiaujame su Lietuvos policija ir kitomis teisėsaugos įstaigomis diegiant šiuolaikines mobilias automobilines ir nešiojamas vaizdo registravimo sistemas su nuotoliniu stebėjimu, kurios šiuo metu aktyviai naudojamos teisėsaugos pajėgose bei užtikrino kontrolę Popiežiaus vizito į Lietuvą metu.

UAB „DIGITALas“ nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojamės dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduria mūsų meistrai.

Šiuo metu ,,DIGITALas“ – tai įeigos kontrolės įrangą, telefonspynės (domofonai), turniketai, vaizdo stebėjimo kameros (apsaugos sistemos), vaizdo registratoriai, elektroninės spynos, magnetines korteles, užraktai ir raktai, vartų automatika, metalinės durys ir hidrauliniai pritraukėjai, jų gamyba, montavimas, priežiūra bei prekyba iš pirmų rankų. Mes atlikome šių sistemų diegimą daugelyje valstybinių ir viešųjų įstaigų, mokyklų, daugiabučių ir privačių namų, komercinių bei gamybinių patalpų.

Mūsų įmonė parenka geriausią šiuolaikinę aparatūrą, spynas ir kitus komponentus, kurie nepriekaištingai atitinka intensyvaus kasdieninio darbo reikalavimus ir specifines klimato sąlygas, todėl mūsų telefonspynės nenustoja būti populiarios ir susilaukia vis didesnės paklausos. Įmonės specialistai, įgiję darbo patirties statybose ir daugiabučiuose namuose, dirba greitai ir kokybiškai. Mes didžiuojamės, jog daug užsakymų gauname iš asmenų, kuriems mūsų telefonspynes ir kitus produktus rekomendavo patenkinti vartotojai.

2019 metais UAB ,,DIGITALas“ patikimumas ir mokumo reitingas septintus metus iš eilės pažymėtas sertifikatu ,,Stipriausi Lietuvoje“. 2015-11-12 UAB ,,DIGITALas“ įrašyta į oficialių patvirtintų tiekėjų sąrašą. UAB ,,DIGITALas“ yra asociacijos ,,Apsaugos verslo grupė“ narė pelniusi Gazelė ir kitų apdovanojimų už technologinius sprendimus inovacijų srityje.

Mes atviri bendradarbiavimui teikiant paramą Lietuvos paramos gavėjams, kuriems esame pasirengę padėti, o klientams ir partneriams galime pasiūlyti konkurencingiausias elektroninės įrangos ir paslaugų kainas Lietuvoje. UAB „DIGITALas“ tapo populiari ir patikima įmonė, mėgstama dėl nepriekaištingo darbų atlikimo ir aptarnavimo kultūros, sutartų terminų ir kainų laikymosi. Tai patvirtina vartotojų atsiliepimai ir nuolatos didėjanti darbų apimtis.

Mus galite rasti

Digitalas Vilniuje

Ukmergės 234A LT – 07160 Vilnius

Digitalas Klaipėdoje

Bijūnų g. 8, LT- 91204, Klaipėda