Susisiekite su mumis +370 5 2336619 arba vilnius@digitalas.lt

Apie Mus

Apie UAB „DIGITALas“

 Didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų ir praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas Lietuvoje. UAB „DIGITALas“ atlieka telefonspynių pardavimą, montavimą ir techninį aptarnavimą daugiabučiuose bei privačiuose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose. Taip pat mūsų firma sėkmingai montuoja praėjimo kontrolės sistemas ofisams ir kitoms patalpoms, kurioms norima apriboti praėjimą. Esant pageidavimui, pajungiame praėjimo kontrolę su audio/video telefonspynėmis. Tai yra labai patogu ofisams, į kuriuos dažnai ateina klientai. Duris galima atidaryti vieno mygtuko paspaudimu.

Nuo 2000 metų mūsų įmonė montuoja analogines ir skaitmenines telefonspynes, įėjimo kontrolės įrangą. Nuo 2003 liepos 4 dienos UAB „DIGITALas“ vienintelis įgaliotasis „Laskomex“ atstovas Lietuvoje. Bendrovės darbų apimtis ir techninis pajėgumas nuolat didėja.

Mūsų įmonė parenka geriausią šiuolaikinę aparatūrą, spynas ir kitus komponentus, kurie nepriekaištingai atitinka intensyvaus kasdieninio darbo reikalavimus ir specifines klimato sąlygas, todėl mūsų telefonspynės susilaukia vis didesnės paklausos. Įmonės specialistai, įgiję darbo patirties statybose ir daugiabučiuose namuose, dirba greitai ir kokybiškai.

UAB „DIGITALas“ nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojamės dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduria mūsų meistrai.

Be to, pradėjome aktyviai bendradarbiauti su Vilniaus miesto bendrijomis bei statybos firmomis. Nauji partneriai bei atsiveriančios galimybės labai išplėtė mūsų veiklą įvairiuose miesto rajonuose. UAB „DIGITALas“ jau įdiegė apie 2500 telefonspynių! Mes didžiuojamės, jog daug užsakymų gauname iš asmenų, kuriems mūsų telefonspynes rekomendavo patenkinti vartotojai. Gyventojai pastebėjo, jog įrengus telefonspynes laiptinėse tapo saugiau, žymiai sumažėjo vagysčių, be to, šildymo sezono metu neprarandama šilumos dėl neuždarytų laiptinės durų.

UAB „DIGITALas“ tapo populiari ir patikima įmonė, mėgstama dėl nepriekaištingo darbų atlikimo ir aptarnavimo kultūros, sutartų terminų ir kainų laikymosi. Tai patvirtina vartotojų atsiliepimai ir nuolatos didėjanti darbų apimtis.

Mus galite rasti

Digitalas Vilniuje

Ukmergės 234A LT – 07160 Vilnius

Digitalas Klaipėdoje

Smilties Pylimo g. 2, LT – 92255 Klaipėda